Kości Miłości

Instrukcja

Witaj w grze dla par Kości Miłości

 

ZASADY GRY

Gra Kości Miłości sklada się z 2 poziomów:

– wstęp, czyli zanim sie rozbierzecie

– rozgrzewka, czyli gdy już jesteście nadzy

Na każdym poziomie dostępne są dwie wirtualne kości: jedna z 8 rodzajami aktywności (te same dla obu poziomów) i druga z 12 miejscami do pieszczenia (różniące się między poziomami)

Gra polega na rzucie wirtualnymi kośćmi i wykonywaniu poleceń składających się ze wskazanego rodzaju pieszczoty i wskazanego miejsca pieszczoty.

Celem gry jest zabawa i przyjemność wynikająca z samego grania oraz stworzenie erotycznego nastroju pomiędzy grającymi osobami.

W tej grze nie ma przegranych!

 

SPOSÓB GRY

Gra odbywa się przy pomocy dedykowanej strony internetowej KosciMilosci.GryDlaDwojga.pl.

Do gry niezbędne jest urządzenie elektroniczne (komputer, tablet, smartfon) z dostępem do internetu.

By rozpocząć grę, potrzebny jest login i hasło, które można uzyskać, wykupując dostęp do gry na stronie GryDlaDwojga.pl oraz u naszych partnerów.

Login i hasło służą do indywidualnego logowania na stronę gry i są aktywne przez okres czasu zdefiniowany w ofercie handlowej.

Po zalogowaniu gracze przechodzą automatycznie do pierwszego poziomu gry (wstęp, czyli zanim sie rozbierzecie), na którym wyświetlane są losowe treści ścianek dwóch wirtualnych kości. Gra przebiega naprzemiennie, a gracze sami decydują, kto zaczyna zabawę jako pierwszy.

Po wykonaniu polecenia, należy ponownie rzucić wirtualnymi kośćmi. Rzut odbywa się poprzez odświeżenie strony internetowej (naciśnięcie przycisku zakręconej strzałki w przeglądarce internetowej lub pociągnięcie w dół ekranu dotykowego w przypadku smartfonów i tabletów).

Gdy gracze solidarnie zapragną przejść do drugiego poziomu (rozgrzewka, czyli gdy już jesteście nadzy), można to zrobić w każdym momencie przy użyciu odpowiedniego przycisku na dole ekranu.

Przed rozpoczęciem drugiego poziomu należy nawzajem rozebrać się do naga.

Zabawa na drugim poziomie odbywa się w sposób analogiczny do poziomu pierwszego, z zastrzeżeniem, że aktywności opisane na kartach dotyczą bardziej intymnych miejsc na ciele.

Gra kończy się w momencie, gdy uczestnicy zabawy stracą dalszą ochotę do gry i skupią się wyłącznie na sobie…

 

Gra przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

 

Polecenia zawarte w grze są wyłącznie propozycjami. Na każdą aktywność musi być wyrażona pełna i nieprzymuszona zgoda obu uczestników. Każde polecenie jest wykonywane na wyłączną odpowiedzialność uczestników zabawy i z pełną świadomością potencjalnych konsekwencji.

Zawsze należy dbać o wzajemny dobrostan, higienę i zdrowie.

Producent nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek konsekwencje wynikające z gry i realizacji zawartych w niej poleceń.

 

Życzymy przyjemnej zabawy i samych wyjątkowych wrażeń!

Zespół GryDlaDwojga.pl